Rozkład jazdy Głogów - Góra |
|
Przystanek |
GODZINY ODJAZU |
|
1-5dw* |
1-5dw* |
1-5dw* |
1-5dw* |
1-5dw* |
1-5dw* |
1-5dw* |
1-5dw*n |
Głogów Pl.1000-lecia |
05:40 |
06:40 |
08:20 |
10:35 |
12:30 |
14:00 |
15:00 |
16:20 |
Głogów BB
|
05:43 |
06:43 |
08:23 |
10:38 |
12:33 |
14:03 |
15:03 |
16:23 |
Serby Nowe |
05:46 |
06:46 |
08:26 |
10:41 |
12:36 |
14:06 |
15:06 |
16:26 |
Serby Stare |
05:49 |
06:49 |
08:29 |
10:44 |
12:39 |
14:09 |
15:09 |
16:29 |
Wilków |
05:54 |
06:54 |
08:34 |
10:49 |
12:44 |
14:14 |
15:14 |
16:34 |
Szlichtyngowa Rynek |
05:58 |
06:58 |
08:38 |
10:53 |
12:48 |
14:18 |
15:18 |
16:38 |
Wyszanów
|
06:02 |
07:02 |
08:42 |
10:57 |
12:52 |
14:22 |
15:22 |
16:42 |
Świerczów |
06:04 |
07:04 |
08:44 |
10:59 |
12:54 |
14:24 |
15:24 |
16:44 |
Karów |
06:07 |
07:07 |
08:47 |
11:02 |
12:57 |
14:27 |
15:27 |
16:47 |
Bartodzieje |
06:11 |
07:11 |
08:51 |
11:06 |
13:01 |
14:31 |
15:31 |
16:51 |
Niechlów
|
06:15 |
07:15 |
08:55 |
11:10 |
13:05 |
14:35 |
15:35 |
16:55 |
Żuchlów |
06:19 |
07:19 |
08:59 |
11:14 |
13:09 |
14:39 |
15:39 |
16:59 |
Wroniniec
|
06:22 |
07:22 |
09:02 |
11:17 |
13:12 |
14:42 |
15:42 |
17:02 |
Jastrzębia |
06:26 |
07:26 |
09:06 |
11:21 |
13:16 |
14:46 |
15:46 |
17:06 |
Góra Głogowska |
06:29 |
07:29 |
09:09 |
11:24 |
13:19 |
14:49 |
15:49 |
17:09 |
LEGENDA
1-5 - kursuje od poniedziałku do piątku
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
* - nie kursuje 6.I, 1 i 3.V, 15.VIII, Zielone Świątki, 1 i 11.XI
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
kom. 693 950 009
|